|
(Group) A |
|
|
|
|
|
|
L |
FCO „A“ |
Lvov |
APMT |
Suchdol |
Krnov |
Ivančice |
Kozlovice |
Stará Bělá |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
FC Odra Petřkovice ,,A´´ |
A |
0:4 |
1:3 |
3:2 |
6:0 |
2:2 |
1:1 |
0:1 |
13:13 |
8 |
5 |
|
Karpaty Lvov |
4:0 |
N |
2:1 |
7:0 |
6:0 |
6:0 |
1:0 |
1:1 |
27:2 |
19 |
1 |
|
APMT Polsko |
3:1 |
1:2 |
D |
5:1 |
5:0 |
2:0 |
3:2 |
2:1 |
21:7 |
18 |
2 |
|
TJ L. Suchdol nad Odrou |
2:3 |
0:7 |
1:5 |
E |
1:3 |
0:0 |
1:2 |
0:1 |
5:21 |
1 |
8 |
|
FK Krnov |
0:6 |
0:6 |
0:5 |
3:1 |
K |
1:3 |
0:2 |
1:6 |
5:29 |
3 |
7 |
|
FC Ivančice |
2:2 |
0:6 |
0:2 |
0:0 |
3:1 |
C |
1:0 |
2:3 |
8:14 |
8 |
6 |
|
FK Kozlovice |
1:1 |
0:1 |
2:3 |
2:1 |
2:0 |
0:1 |
U |
1:0 |
8:7 |
10 |
4 |
|
FK Stará Bělá |
1:0 |
1:1 |
1:2 |
1:0 |
6:1 |
3:2 |
0:1 |
P |
13:7 |
13 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Group) B |
|
|
|
|
|
|
L |
FCB A |
Prešov |
FCO ,,B´´ |
Prostějov |
Zašová |
Břidličná |
Těrlicko |
Vsetín |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
FC Baník Ostrava bílý |
A |
2:5 |
7:0 |
8:0 |
4:1 |
5:1 |
4:0 |
3:2 |
33:9 |
18 |
2 |
|
FAMT Prešov |
5:2 |
N |
6:0 |
1:1 |
3:0 |
6:1 |
3:2 |
2:1 |
26:7 |
19 |
1 |
|
FC Odra Petřkovice ,,B´´ |
0:7 |
0:6 |
D |
1:4 |
1:2 |
2:1 |
0:5 |
1:6 |
5:31 |
3 |
7 |
|
1. SK Prostějov |
0:8 |
1:1 |
4:1 |
E |
3:0 |
5:2 |
4:0 |
1:1 |
18:13 |
14 |
3 |
|
SK Zašová zelení |
1:4 |
0:3 |
2:1 |
0:3 |
K |
1:0 |
3:3 |
0:4 |
7:18 |
7 |
5 |
|
TJ Břidličná |
1:5 |
1:6 |
1:2 |
2:5 |
0:1 |
C |
3:3 |
0:7 |
8:29 |
1 |
8 |
|
FK Těrlicko |
0:4 |
2:3 |
5:0 |
0:4 |
3:3 |
3:3 |
U |
1:2 |
14:19 |
5 |
6 |
|
FC Vsetín U10 |
2:3 |
1:2 |
6:1 |
1:1 |
4:0 |
7:0 |
2:1 |
P |
23:8 |
13 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Group) C |
|
|
|
|
|
|
L |
Liberec |
J. Žilina |
Orbita |
Vítkovice |
Hranice |
Řepiště |
Frýdlant |
Kopřivnice |
FCB U9 |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FC Slovan Liberec |
A |
1:1 |
7:1 |
3:1 |
4:3 |
9:0 |
5:0 |
7:1 |
6:0 |
42:7 |
22 |
1 |
FC Juventus Žilina |
1:1 |
N |
0:5 |
1:4 |
1:2 |
5:0 |
2:0 |
1:0 |
4:0 |
15:12 |
13 |
4 |
Bielsko Biala |
1:7 |
5:0 |
D |
2:3 |
1:3 |
9:0 |
1:2 |
2:0 |
5:1 |
26:16 |
12 |
5 |
MFK Vítkovice |
1:3 |
4:1 |
3:2 |
E |
3:3 |
10:1 |
4:0 |
4:0 |
6:1 |
35:12 |
19 |
2 |
SK Hranice |
3:4 |
2:1 |
3:1 |
3:3 |
K |
6:0 |
5:2 |
4:0 |
8:0 |
34:11 |
19 |
3 |
TJ Řepiště |
0:9 |
0:5 |
0:9 |
1:10 |
0:6 |
C |
1:3 |
0:2 |
2:5 |
4:49 |
0 |
9 |
1. BFK Frýdlant nad O. |
0:5 |
0:2 |
2:1 |
1:4 |
2:5 |
3:1 |
U |
2:3 |
2:1 |
12:22 |
9 |
6 |
FC Kopřivnice |
1:7 |
0:1 |
0:2 |
0:4 |
0:4 |
2:0 |
3:2 |
P |
1:1 |
7:21 |
7 |
7 |
FC Baník Ostrava U9 |
0:6 |
0:4 |
1:5 |
1:6 |
0:8 |
5:2 |
1:2 |
1:1 |
2018 |
9:34 |
4 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odpolední skupina
|
(Group) D |
|
|
|
|
|
|
L |
Wisla |
Žilina |
Znojmo |
Hlučín |
S.Brno |
Letohrad |
Choceň |
Zašová |
|
Skóre |
Body |
Pořadí |
Wisla Krakow |
A |
2:1 |
2:1 |
1:0 |
0:0 |
0:2 |
0:4 |
0:2 |
|
5:10 |
10 |
3 |
Akademie J.Žilina - Bytča |
1:2 |
N |
1:3 |
1:0 |
0:5 |
0:9 |
0:6 |
2:2 |
|
5:27 |
4 |
7 |
1. SC Znojmo |
1:2 |
3:1 |
D |
1:1 |
2:2 |
0:4 |
1:3 |
1:0 |
|
9:13 |
8 |
6 |
FC Hlučín |
0:1 |
0:1 |
1:1 |
E |
0:3 |
0:4 |
0:3 |
0:4 |
|
1:17 |
1 |
8 |
FC Sparta Brno |
0:0 |
5:0 |
2:2 |
3:0 |
K |
0:2 |
0:2 |
4:4 |
|
14:10 |
9 |
4 |
FK Letohrad |
2:0 |
9:0 |
4:0 |
4:0 |
2:0 |
C |
2:1 |
3:0 |
|
26:1 |
21 |
1 |
FK Agria Choceň |
4:0 |
6:0 |
3:1 |
3:0 |
2:0 |
1:2 |
U |
6:1 |
|
25:4 |
18 |
2 |
SK Zašová modří |
2:0 |
2:2 |
0:1 |
4:0 |
4:4 |
0:3 |
1:6 |
P |
|
13:16 |
8 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Group) E |
|
|
|
|
|
|
L |
Sigma |
Karviná |
Šaca |
Bílovec |
FCO U10 |
Slavonín |
Krumlov |
St. Město |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
Sigma Olomouc |
A |
4:0 |
0:0 |
2:0 |
8:0 |
1:3 |
2:2 |
6:0 |
23:5 |
14 |
2 |
|
MFK Karviná |
0:4 |
N |
1:1 |
1:4 |
2:2 |
0:5 |
1:3 |
2:1 |
7:20 |
5 |
6 |
|
FK Junior Šaca |
0:0 |
1:1 |
D |
0:3 |
3:1 |
1:4 |
1:1 |
3:1 |
9:11 |
9 |
5 |
|
ŠSK Bílovec |
0:2 |
4:1 |
3:0 |
E |
3:2 |
0:2 |
0:2 |
4:1 |
14:10 |
12 |
4 |
|
FC Odra Petřkovice U10 |
0:8 |
2:2 |
1:3 |
2:3 |
K |
0:3 |
1:4 |
1:3 |
7:26 |
1 |
8 |
|
FK Slavonín |
3:1 |
5:0 |
4:1 |
2:0 |
3:0 |
C |
1:1 |
8:0 |
26:3 |
19 |
1 |
|
FC Moravský Krumlov |
2:2 |
3:1 |
1:1 |
2:0 |
4:1 |
1:1 |
U |
0:0 |
13:6 |
13 |
3 |
|
Jiskra Staré Město |
0:6 |
1:2 |
1:3 |
1:4 |
3:1 |
0:8 |
0:0 |
P |
6:24 |
4 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Group) F |
|
|
|
|
|
|
L |
Kohoutovice |
Trenčín |
Zlín |
Vsetín |
Vyškov |
Poruba |
O-Jih |
FCB ,,B´´ |
Skóre |
Body |
Pořadí |
|
TJ Tatran Kohoutovice |
A |
0:3 |
0:0 |
0:2 |
2:2 |
5:1 |
1:1 |
2:1 |
10:10 |
9 |
6 |
|
AS Trenčín |
3:0 |
N |
1:0 |
4:0 |
2:3 |
5:0 |
4:1 |
1:5 |
20:9 |
15 |
1 |
|
FC Fastav Zlín |
0:0 |
0:1 |
D |
0:1 |
4:1 |
3:0 |
3:0 |
2:2 |
12:5 |
11 |
4 |
|
Vsetín U11 |
2:0 |
0:4 |
1:0 |
E |
2:1 |
11:0 |
0:1 |
1:0 |
17:6 |
15 |
2 |
|
Vyškov |
2:2 |
3:2 |
1:4 |
1:2 |
K |
7:1 |
1:0 |
1:4
|
16:15 |
10 |
5 |
|
Poruba |
1:5 |
0:5 |
0:3 |
0:11 |
1:7 |
C |
1:4 |
1:6 |
4:41 |
0 |
8 |
|
FC Ostrava - Jih |
1:1 |
1:4 |
0:3 |
1:0 |
0:1 |
4:1 |
U |
0:3 |
7:13 |
7 |
7 |
|
FC Baník Ostrava modří |
1:2 |
5:1 |
2:2 |
0:1 |
4:1 |
6:1 |
3:0 |
P |
21:8 |
13 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulka 6. Týmů – postup dvou nejlepších celků z 6 místa
Skupina
|
Tým
|
Skóre
|
Body
|
Pořadí
|
A
|
FC Ivančice
|
8:14
|
8
|
3. |
B
|
FK Těrlicko
|
14:19
|
5
|
5. |
C
|
1.BFK Frýdlant*
|
9:21
|
6
|
4. |
D
|
1.SC Znojmo
|
9:13
|
8
|
2. |
E
|
MFK Karviná
|
7:20
|
5
|
6. |
F
|
TJ Tatran Kohoutovice
|
10:10
|
9
|
1. |
*Frýdlantu z důvodu, že byli ve skupině po 9. Týmech musel být odebrán zápas s posledním celkem (Frýdlant -TJ Řepište 3:1 )
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|